Časté otázky
a odpovědi

Plnění výzev

Na domovské stránce klikni na tlačítko ZAREGISTRUJ SE. Vyplň e-mail, pod kterým se budeš přihlašovat. Na něj ti během několika minut zašleme odkaz na dokončení registrace. Klikni na něj a postupuj podle pokynů.

Ověřovací e-mail obvykle dorazí během 15 minut. Pokud ti nedorazí a není ani ve tvé SPAM složce, zaregistruj se znovu nebo nám přímo napiš.

Přihlas se do svého účtu, na stránce Výzvy si vyber challenge, kterou chceš plnit. Zobraz podrobnosti a registruj se. Po odeslání přihlášky obdržíš do emailu informace k platbě.

Všechny své historické přihlášky a jejich stav najdeš v sekci Moje objednávky.

Zaznamenej svůj výkon pomocí chytrých hodinek nebo skrz některou sportovní aplikaci ve svém mobilu. Po připsání platby za registraci ve svém profilu v sekci Nahrání aktivity vyplň potřebné údaje a přilož print screenu obrazovky nebo i gpx, kde je vidět počet km, typ a termín aktivity. Po odeslání aktivity vše zkontrolujeme a zapíšeme.

Můžeš nahrát i více aktivit najednou . Je potřeba označit a vložit všechny soubory najednou, aby se vzájemně nepřepsaly. Maximální velikost všech nahrávaných souborů je 10 Mb.

Pokud nahráváš více druhů aktivit, zaškrtni vybrané v poli Druh aktivity.

Pokud plníš aktivitu plavání, důkaz přikládat nemusíš.

Kilometry se mohou nahrávat s přesností na jedno desetinné číslo.

.Ve svém účtu přejdi na sekci Propojení. Vyber si aplikaci, kterou používáš a klikni na propojit. Projdi proces propojení a máš hotovo, od teď se tvé aktivity budou automaticky přidávat k výzvě, na kterou jsi přihlášený/á..

U Stravy musí být tvé aktivity viditelné veřejně nebo pro sledující. Pokud budou tvé aktivity soukromé, do Challenge se ti nepropíšou. U této aplikace může dojít k přenosu aktivit až v průběhu noci. Zkontroluj tak druhý den, zda máš vše přičteno.

Pozor, aktivity se nepropíšou zpětně. Jedná se tedy o propojení budoucích aktivity. Historické musíš stále zadat manuálně..

Ano, ve svém profilu v sekci Další účastníci můžeš přidat více účasníků.

Další účastníci budou mít stejnou adresu pro doručení odměny jakou máš ve svém profilu. Pokud bys chtěl/a doručit odměnu na jinou adresu, napiš nám.

Ve svém osobním účtu si zobrazíš detail výzvy, na kterou jsi přihlášený/á. Najdeš tam také, kolik máš splněno a i historii svých nahraných aktivit.

Ano můžeš. Pohodlně ve svém účtu v sekci Detail výzvy.

Ano, můžeš. Při nahrávání aktivit pak můžeš přidat všechny aktivity od začátku dané výzvy i zpětně.

Doporučujeme však přihlásit se co nejdříve. Nejsme schopni garantovat možnost přihlášení v průběhu u všech výzev.

V nastavení svého účtu najdeš pod svými kontaktními údaji pole Uzamčená výzva . Zaškrtni ho a vlož požadované heslo pro odemčení výzvy.

Následně dej Ověřit a ulož změny v profilu. V přehledu výzev se ti zobrazí uzamčená výzva

Ano můžeš. Stačí, když pak vyfotíš počet km z běžeckého pásu nebo rotopedu a fotku vložíš do formuláře pro nahrání aktivity.

Odměny, ceník a ostatní

Startovné na challenge je závislé na zvolené formě odměny. Podrobnější ceník najdeš u každé challenge.

V každé výzvě si můžeš vybrat medaili. Některé výzvy nabízí také tričko či jinou odměnu. Navíc při splnění výzvy obdržíš elektronický diplom.

Tvou vybranou odměnu v podobě medaile, trička či sportovního nákrčníku budeme rozesílat po skončení celé challenge. Elektronický diplom pak očekávej ve své emailové stránce. Více informací k termínu odeslání najdeš vždy v detailu výzvy.

Využíváme několik cest jak kontrolovat, zda byla aktiva skutečně provedena. Nicméně i přes veškerou snahu nejsme schopni vše ohlídat, takže když si dáš hodinky na tvého psa, nepoznáme to. :)

Tento projekt neurčuje vítěze ani poražené. Jediný, koho tak budeš podvádět, jsi ty sám.

Budeme vás kontaktovat do 24 hodin

Cookies Challenge!

Náš web by chtěl být taky v takové kondici jako vy při zdolávání výzev a k tomu by od vás potřeboval podporu.
Zakázat vše: Plavu proti proudu
Povolit vše: Ať to šlape